I love using my hands and brain in a lot of projects. Currently I live and work in New York City, enthusiastic about Augmented and Virtual Reality technologies. With PandoraReality.com, we develop AR experiences for mobile devices and Hololens. We also develop VR experiences for Google Cardboard, Oculus, Gear VR, HTC Vive. Can’t wait to start playing on Magic Leap and Meta 2.
With KabaQ.io(Glimpse Group), we 3D scan food items and present them through augmented reality technology

September 01 2016
Virtual Reality

Interactıve Dynamic Video – interaktif dinamik video

Video ve fotoğraflarınız için çok düşük maliyetlerle hareket kabiliyeti sağlayan Interactive Dynamic Video teknolojisi bir çok kullanım alanı sunuyor.

Bir eşyanın hareket kabiliyetlerini o eşyayı iterek veya çekerek anlayabiliyoruz fakat fotoğrafını çektiğimizde anlık bir durumunu alıyoruz ve sabit birşekilde kalıyor. Geliştirilen interaktif dinamik video teknolojisi ile ürünün video çekimi esnasında titreşim gönderiliyor, bu şekilde sistem titreşimleri analiz ederek, eşyanızın gerçek hayatta nasıl harekete geçtiğini analiz ediyor. Aşağıdaki 5 dakikalık videoyu izleyerek geliştirilen sistem hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.